Про нас | mycarpet.com.ua

На сьогоднішній день компанія «КАРАТ»  єдиним виробником килимових виробів в Україні з кількістю ткацьких верстатів 12 одиниць, а також лідером у галузі торгівлі товарами власного та імпортного виробництва. Наша продукція виготовляється на сучасному ткацькому устаткуванні від світових лідерів, таких як Schönherr, Van De Wiele.

За більш ніж 10 років роботи, компанія «КАРАТ» зарекомендувала себе не лише як успішний динамічний якісний виробник, надійний бізнес партнер, а й як компанія, яка цілком дбає про розвиток галузі виробництва килимових виробів в Україні та представляє на міжнародному рівні легку промисловість нашої країни.

Наша компанія орієнтується на створення максимально сприятливих та комфортних умов для роботи, розвиток стійкої корпоративної культури, забезпечення безпеки на виробництві та високих стандартів охорони здоров'я.

Ми постійно розширюємо нашу роздрібну мережу та кількість наших партнерів та дилерів у різних регіонах України. Ми пропонуємо комфортні умови співпраці, надійність у виконанні взятих зобов'язань та бездоганну якість наших товарів та послуг. Також наша компанія розширює ринки збуту в країнах ближнього та далекого зарубіжжя та готова запропонувати своїм клієнтам різноманітні умови співпраці та проекти реалізації спільного партнерства.
Компанія «КАРАТ» — це лідер на ринку України в галузі виробництва килимів та килимових виробів, поліпропіленової нитки, а також надійний партнер для вашого бізнесу.

Всю необхідну інформацію ви можете отримати зв'язавшись із головним офісом нашої компанії детальніше...